Pierwszy wpis

Pierwszy wpis na blogu
Cześć! Witam Was w swoim miejscu w sieci. Założenie bloga trwało bardzo długo, bo... parę lat! Zawsze miałam milion pomysłów na minutę i jednym z nich było stworzenie tego miejsca. Proszę weź kubek gorącej herbaty i rozgość się tu na dłużej. W sierpniu wzięłam ślub i choć mieszkaliśmy już parę lat ze sobą, to czuć zmiany... Jakie? Jestem żoną!

Z zawodu jestem dziennikarką, więc uwielbiam pisać i zgłębiać nową wiedzę. Jak większość kobiet mam słabość do kosmetyków i oczywiście butów! Jak będzie wyglądał ten blog? Nie wiem! Uwielbiam gotować, ale raczej proste i szybkie potrawy, choć czasem chcę poszaleć w kuchni... Do tego jestem... czekoholiczką! Ale nie jem czekolady codziennie :)

Na blogu chciałabym dzielić się swoimi kosmetycznymi odkryciami i inspiracjami dla domu. Choć przeprowadziliśmy się do naszego mieszkania 4 lata temu to mam wrażenie, że u nas urządzanie nadal trwa! Też tak macie? Dzwonek do drzwi zakupiony po 4 latach? Brak żyrandolu w toalecie? U nas to norma! Zawsze jest dużo ważniejszych rzeczy do kupienia :)

Zapraszam Was podróż do świata... świata blogującej żony!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Żona Bloguje - świat okiem kobiety , Blogger