Moje kosmetyczne łowy na promocji 2+2 Rossmann

Moje kosmetyczne łowy na promocji 2+2 Rossmann

W sobotni poranek włączam telewizor, a tam reklama – aktorki znane z serialu „Przyjaciółki” przekonują, że cera po zimie to kaloryfer. Jak to? No trzeba coś kupić na te defekty po długich miesiącach niskich temperatur, suchego powietrza od grzejników… Tak, z odsieczą przychodzi nam na ratunek oczywiście Rossmann. Od 20 maja obowiązuje 2+1, a z aplikacją 2+2. Szczerze mówiąc wolałabym mieć przy sobie kartę, tak jak w Hebe, choć rzadko są tam atrakcyjne rabaty z kartą, więc w sumie mogłabym jej w ogóle nie mieć…
Rossman chce, abyśmy zapłaciły za 2 produkty, a wzięły 4. Najpierw myślę, że nie tym razem się nie dam i nie skorzystam. Kończy mi się krem, ale ja nie używam tych drogeryjnych, tylko apteczne. Jednak ostatnio rozmawiając o tej promocji koleżanka poleciła mi Mixa – stwierdziłam, że muszę przetestować, a w  sumie promocja mnie kusi. Słysząc o promocji pomyślałam - dobra kupię dwa płyny micelarne i 2 dwufazowe do oczu – tego nigdy nie za wiele.
 Wchodzę na stronę drogerii, a tam informacja, że owszem promocja jest, ale na 4 różne produkty. Pomyślałam ok. kupię olejek różany (upiększający), olejek różany do mycia twarzy (jestem ciekawa, czy się sprawdzi), potem pomyślałam, że dawno chodziła za mną seria z Bielendy  Carbo detox, a w głowie ciągle miałam płyn micelarny, który zbliża się ku końcowi i dwufazowiec, którego używam codziennie. To był ciężki wybór ale dałam radę!

Moje kosmetyczne łowy na promocji 2+2 Rossmann

Oczywiście wszystko poszło inaczej niż zaplanowałam – olejku upiększającego nie było…. W 3 drogeriach! Stwierdziłam dobra, odpuszczam. Krzątam się przy tych szafach wypatruję serii Carbo detox i nie widzę. Chyba z 5 minut błądziłam wzrokiem po półkach, aż zdecydowałam się zapytać ekspedientki i co? Nie ma! Wzięłam więc olejek różany do mycia twarzy marki Evree, mój ulubiony płyn dwufazowy Mixa, krem intensywnie nawilżający Mixa i upiększająca maska do twarzy Evree. Jak widzicie płynu micelarnego w ogóle nie kupiłam, bo przez te braki z mojej listy, wypadł mi z głowy…
A Was skusiła kolejna promocja Rossmanna? Macie jakieś ulubione drogeryjne kosmetyki do pielęgnacji twarzy? Zdarzyło się Wam wyjść ze sklepu z koszykiem pełnych innych produktów, niż te, które chciałyście kupić? A może skorzystacie z tej promocji kupując prezent na dzień matki?

Pozdrawiam blogująca żona!

Moje kosmetyczne łowy na promocji 2+2 Rossmann

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Żona Bloguje - świat okiem kobiety , Blogger