Naturalne oczyszczanie z Sylveco

Naturalne oczyszczanie z Sylveco

Dzisiaj na tapetę wzięłam żel rumiankowy z kwasem salicylowym od Sylveco. Ostatnio mam dosyć spore problemy z cerą (prawdopodobnie hormony), więc większą uwagę przywiązuję do dokładnego, a jednocześnie łagodnego oczyszczenia mojej skóry.

Gdy na półce w drogerii Natura zobaczyłam brązowe buteleczki od Sylveco, stwierdziłam, że muszę wypróbować J Padło na wersję rumiankową, bo od czasu do czasu robię sobie tzw. parówki z naparu rumianku tuż przed nałożeniem maseczki, by dogłębnie oczyścić i rozpulchnić pory. Rumianek zawsze na mnie dobrze działał, byłam ciekawa czy tym razem się nie zawiodę…

Gdy po raz pierwszy użyłam żelu, bardzo przeszkadzała mi woń, ale pomyślałam sobie „wytrzymam”. Po dwóch tygodniach od pierwszego użycia, mój nos się chyba przyzwyczaił, bo aż tak bardzo nie drażni mnie już ten zapach J

Naturalne oczyszczanie z Sylveco

Żel ma w składzie olejek eteryczny z wyciągu rumianku, który ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. To idealny wybór dla zanieczyszczonej i podrażnionej skóry.

Dzięki temu, że w preparacie jest kwas salicylowy 2%, skóra jest dokładne umyta, ale żel nie działa zbyt agresywnie na naskórek, jak pry większych stężeniach. Po zastosowaniu żelu oczywiście przecieram twarz tonikiem, ale nie mam uczucia ciągnięcia skóry, jak bywało podczas stosowania innych środków do mycia twarzy.

Żel rumiankowy z Sylveco jest bardzo wydajny, tani i łatwo dostępny! Dużo słyszałam też o jego tymiankowym bracie i jak tylko skończy mi się ta buteleczka, to po niego sięgnę (mam nadzieję, że jednak zapach jest bardziej znośny).

A Wy używacie jakiś produktów z Sylveco? Jest coś wartego przetestowania?

Pozdrawiam blogująca żona!

Naturalne oczyszczanie z Sylveco

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Żona Bloguje - świat okiem kobiety , Blogger