Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET

Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET
Kto zagląda na mojego Facebooka i śledzi profil na Instagramie ten wie, że byłam dziś na konferencji nowej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac.

SemiBeats by Margaret składa się z 9 soczystych kolorów.


Numer 516 Tiny Rose
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET


Numer 517 Neon Pink
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET


Numer 518 Neon Orange
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARETNumer 519 Full Orange
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET


Numer 520 Clear Amarant
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET


Numer 521 Turquoise Blue
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARETNumer 522 Light Aquamarine
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARETNumer 523 Delicate Blue
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARETNumer 524 Deep Ultramarine
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET


Na konferencji został poruszony temat atrakcyjności i tego, co wpływa na wizerunek.  Będą to niektóre oczywiste aspekty, czyli nasz wygląd, gesty, postawa, fryzura, kolor oprawek okularów, kolor ust i paznokci, buty na obcasie lub płaskie. Wszystko zawdzięczamy naszemu mózgowi. Od razu wiemy, czy ktoś wzbudza w nas zaufanie, wystarczy mniej niż 3 sekundy, abyśmy ocenili inną osobę. Atrakcyjność ma duży wpływ na nasze życie, ale nie tylko przez naszą zewnętrzność, ale też naszą witalność, energię życiową. Żywe kolory, które są w tej kolekcji zdaniem prowadzącej mają podnieść naszą atrakcyjność.
Margaret została zapytana skąd wzięła inspiracje do stworzenia tych kolorów. Jak sama przyznała, te kolory istniały w przyrodzie, nie musiała specjalnie łączyć barwników, by uzyskać te kolory. W tych barwach artystka bardzo dobrze się czuje na co dzień. Gdy zapytano ją, czy dobrze się bawiła tworząc tą kolekcje powiedziała, że tak, ale większą frajdę sprawia jej noszenie tych kolorów na paznokciach! Po tak długiej zimie Margaret chciała stworzyć zbiór barw, które będą poprawiały nastrój. Soczyste, mocne kolory kojarzą się z ciepłymi dniami, więc piosenkarka ma zamiar używać ich przez cały rok – zimą będą dobrym sposobem na chandrę!

Każda osoba zaproszona z gości musiała najpierw ustalić jakim jest typem osobowości.
Mieliśmy do wyboru:
  1. Zmysłowa ekstrawertyczka - odważna, ambitna, impulsywna
  2. Dynamiczna realistka - pragmatyczna, kobieca, pewna siebie
  3. Wrażliwa romantyczka - wrażliwa, empatyczna, szczera
  4. Twórcza indywidualistka - kreatywna, przenikliwa, zrównoważona
  5. Niezwyczajna optymistka - skromna, życzliwa, sentymentalna
Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET

Siedziałam z mężem i głowiłam się dzień przed spotkaniem, kim ja jestem? Choć stwierdziłam, że z każdej po trochu mogłabym zabrać, to chyba najbliżej mi do twórczej indywidualistki  (czy to przypadek, że tworzę bloga?).
Już od wejścia dostałyśmy opaski, które opisywały naszą osobowość kolorem – moja była niebiesko-szara. Ponoć takie osoby lubią być wolnymi strzelcami, hmm to chyba nie przypadek, że jestem dziennikarką :) ponoć łatwo nawiązują kontakty i wzbudzają zaufanie – no cała ja! Ważna jest dla nich inteligencja i lubią być chwalone za swoją rozległą wiedzę. Dodatkowo ich kolorem jest niebieski. Nigdy nie ufam do końca takim testom, bo ludzie są bardziej skomplikowani, ale trafili! Jak byłam dzieckiem, to mogłam dostać okropny badziew, ale jak był niebieski, to stawał się moim ulubionym przedmiotem. W ten sposób jako 6 latka miałam tylko niebieskie bluzki :)
Jako prezent dostałyśmy kwiaty, moje były oczywiście niebieskie, do tego każda otrzymała 5 lakierów z kolekcj i- 516, 517, 518, 521, 523. Jeszcze ich nie użyłam, ale już moje serce skradły 521, 516 i 523. Z numerków, których nie dostałam najbardziej mi odpowiada jeszcze piękny chabrowy odcień 524 Deep Ultramarine. Jeszcze chwilę się wstrzymam z zamawianiem go, bo aż 5 nowości mam do przetestowania, ale zdradzę Wam, że chabrowy był moim motywem przewodnim na ślubie, więc sentyment do tego koloru chyba zostanie mi do końca życia. Ponoć w tym roku ma być jednym z odcieni must have, czyli wyprzedzam trendy!

Nowa kolekcja SEMILAC - SemiBeats by MARGARET
A Wy używacie lakierów hybrydowych Semilac?
Jakie kolory są Wasze ulubione?
Jakim typem osobowości jesteście?

Pozdrawiam blogująca żona!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Żona Bloguje - świat okiem kobiety , Blogger